Российское дизтопливо снова идет на украинский рынок - СМИ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Поставки российского дизтоплива в Украину железной дорогой возобновятся в конце марта-начале апреля.

Об этом сообщает OilNews, со ссылкой на участников украинского рынка.

По информации трейдеров, российский «Лукойл» смог добиться от Федеральной службы по техническому и экспортному контролю РФ (ФСТЭК) разрешения на поставку ДТ в Украине.

«Первая партия дизтоплива объемом 20 тыс. тонн производства Волгоградского НПЗ уже законтрактована украинскими контрагентами и ожидается в конце марта на ст. Купянск в Харьковской области», — рассказал один из импортеров.
По информации трейдеров, ресурс законтрактован пятью компаниями: «Альянс Энерго Трейд», «НП-Трейдинг», «Амик», «Элемент» и Полтавский ГОК.

Согласно сообщению участников рынка, с 1 апреля поставки российского ДТ в Украине станут регулярными.

«Полное эмбарго будет снято, уже сейчас российские производители предлагают свой ресурс», — рассказал импортер белорусского ДТ.

Поставки ДТ в Украине с РФ прекратились с начала октября 2015 через препятствия, созданные ФСТЭК.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]