Ryanair не перевозитиме клієнтів, які примусили компанію повернути гроші за квитки

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Ірландська лоукост-авіакомпанія Ryanair вирішила відмовитись від перевезення пасажирів, які через коронавірусні обмеження не скористались рейсами та примусово повернули гроші за квитки.

Про це пише «Суспільне» з посиланням на CNN.

Як повідомляється, у 2020 році чимало пасажирів з Великої Британії, які забронювали авіаквитки у Ryanair, через пандемію Covid-19 та запроваджені урядами обмеження вирішили відмовилися від польотів. Вони повернули свої кошти через банки-емітенти, скориставшись послугою «чарджбек». Тобто вони просто скасували транзакції за своїми кредитними або дебетовими картками.

Натомість на той час компанія, яка починала переживати кризу через обмеження польотів, почала пропонувати таким клієнтам ваучери, які дозволяли скористатися іншими рейсами, або рекомендувала перебронювати рейс.

В Ryanair вважають, що клієнти незаконно скористалися послугою примусового повернення коштів, адже фактично компанія виконувала свої зобов'язання і не скасовувала рейси. Відтак лоукостер вирішив впровадити обмеження щодо не менше тисячі пасажирів. Вони не зможуть бронювати квитки та користуватися послугами Ryanair доти, доки не погасять «заборгованість» перед компанією. При цьому авіаперевізник зауважив, що клієнти, які отримали відшкодування безпосередньо від нього, не постраждають.

За даними британського порталу щодо особистих коштів MoneySavingExpert, суми боргу пасажирів коливаються від 400 до 630 фунтів стерлінгів.

«Аргумент»

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]