Сільське господарство стало найприбутковішою галуззю у 2017 році

|
Версия для печатиВерсия для печати

Держстат оприлюднив інформацію про прибутковість вітчизняних підприємств за 2017 р. Зі збитками працювало 30% всіх українських підприємств.

Про це повідомляє etcetera.media.

Відповідно до звіту найвигідніше у 2017 р було займатися сільським господарством. Прибуток отримали 90% підприємств цієї галузі. Друге місце за прибутковістю посіла галузь охорони здоров’я — 79% та торгівлі — 76%.

Ненадійним бізнесом визнані транспорт та складське господарство. У цій сфері 41% підприємств працює зі збитками. За ними слідують галузі громадського харчування (39%), операції з нерухомістю (36%) та промисловість (30%).

Виробляти найвигідніше у 2017 р. було ліки — лише 8% збиткових підприємств, меблі та папір — 20%, гуму та пластик — 21%.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]