Саакашвили: Грузия должна искать «путь не к сердцу Путина, а к НАТО и ЕС»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Грузия должна «искать путь не к сердцу Владимира Путина, а путь к НАТО и ЕС». Об этом Михаил Саакашвили заявил 11 августа, выступая перед жителями Онского района.

Об этом сообщает «Грузия on-line».

«Кое-кто нам говорит- оставьте, мол, в покое Европу и давайте найдем путь к сердцу Владимира Путина. Лично я же считаю, что нам надо искать путь в ЕС и НАТО, к свободе и развитию», — заявил президент.

Саакашвили отметил, что «ни внешние силы, ни внутренние оппортунисты не в состоянии вынудить Грузию отказаться от пути вступления в НАТО и ЕС».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]