САП скерувала в суд справу про розкрадання цінної землі Академії аграрних наук, серед злочинців був і СБУшник

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала в суд справу про незаконне заволодіння особливо цінними землями Національної академії аграрних наук у 2013-2014 роках.

Обвинуваченими в цьому розслідуванні стали дев'ять осіб, в тому числі і один співробітник СБУ, повідомили на сторінці САП у Facebook.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Національної академії аграрних наук України та її структурних підрозділів, радник президії НААН від Служби безпеки України, ГУ Держземагентства в Київській області в період з вересня 2013 по вересень 2014 умисно, з корисливих мотивів, шляхом зловживання службовою особою її становищем здійснювали заволодіння 138 земельними ділянками загальною площею 13,2564 га, розміщеними на території Гатненської сільради Київської області", - пояснили в прокуратурі.

Ці землі були сформовані внаслідок вилучення 15,12 га особливо цінної землі ДП "Чабани", а їх ринкова вартість становила 42 553 000 грн.

Також обвинувачені збиралися заволодіти ще шістьма земельними ділянками загальною площею 0,581 га, вартість яких на момент формування становила 1 436 000 грн.

Серед обвинувачених - шість службових осіб Національної академії аграрних наук і її структурних підрозділів, два - колишні чиновники ГУ Держземагентства в Київській області, один співробітник СБУ.

Їхні дії кваліфікують як привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах; незакінчена замах на злочин.

Обвинувальний акт відправлено до Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, в березні Національне антикорупційне бюро висунуло сім підозр у справі про розкрадання землі Національної академії аграрних наук України, розташованої в передмісті Києва.

Тоді серед підозрюваних були п'ять співробітників НААН та її підрозділів (серед них - колишній президент Академії, віцепрезидент, директор Інституту землеробства), колишній начальник управління у Головному управлінні Держземагентства у Київській області і співробітник СБУ, який був радником президії НААН.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У вівторок в Україні трохи сніжитиме на сході, вдень близько 0°
19:02
НАБУ розслідує справу кума Єрмака про незаконне збагачення на 30 мільйонів
19:02
Постпред президента у Криму Таміла Ташева стала народною депутаткою
18:04
Україна 2025: на межі
17:04
The Times звинуватила українську владу у корупції, через яку провалили реалізацію програми захисту енергооб’єктів
16:10
Юрій Касьянов: Час домовлятися. Поки не пізно
15:03
В Україні почав діяти Єдиний державний реєстр домашніх тварин
14:43
Корумпована "зелена" влада знищила конфіскацію майна корупціонерів - це знущання верхівки над українцями та свідомий "кидок" західних партнерів
13:14
"Належить олігарху": ЄБРР вирішив не фінансувати ДТЕК. А Зеленський брехав, що олігархів в Україні немає
12:16
Це також "план внутрішньої стійкості" Зеленського: СБУшники купили два люксові мінівени майже по 3 мільйона

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]