Сельское хозяйство наиболее выиграло от односторонней отмены пошлин Евросоюзом

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сельское хозяйство получило наибольшую выгоду от односторонних преференций ЕС.

Об этом свидетельствуют данные, предоставленные представительством ЕС в Украине "Европейской правде"

В частности, экспорт продукции животноводства вырос более чем на 150%, овощей и продукции растениеводства - более чем на 100%.
Кроме того, примерно на 25% увеличился также экспорт металла и стали.

Рост украинского экспорта в ЕС по товарам

Вместе уменьшился экспорт руды.
Напомним, что в течение мая-июня 2014 украинский экспорт в ЕС вырос на 25% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.

Эти данные свидетельствуют о положительном влиянии беспрецедентного одностороннего открытия рынков ЕС для украинских экспортеров.

«Аргумент»


 В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]