Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Останнім часом, через постійно мінливу температуру, на річках та озерах України утворюється нестійкий крижаний покрив, який становить особливу небезпеку для всіх відвідувачів водойм.

Так, з початку року рятувальники зафіксували вже 60 випадків загибелі на водних об'єктах країни, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Саме тому, з метою попередження нещасних випадків, рятувальники вирушають у профілактичні рейди замерзлими річками та озерами, під час яких закликають громадян не виходити на тонку кригу.

Зокрема, 7 лютого у селі Старе Село Сумської області, місцеві надзвичайники відвідали річку Псел, де щодня збираються десятки любителів зимової ловлі риби. Фахівці ДСНС навели присутнім громадянам невтішну статистику щодо загибелі людей на водних об’єктах області та розповіли як вберегтися від переохолодження.

На Житомирщині, чуднівські рятувальники спільно зі студентами Вінницького професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності провели профілактичний рейд щодо попередження нещасних випадків на замерзлих водоймах Чуднівського району. Саме в цьому районі, у селі Карпівці, днями провалився під кригу й потонув 83-річний місцевий мешканець. Тож, фахівці Служби порятунку закликали громадян не виходити на кригу, щоб не стати частиною невтішної статистики.

На Вінниччині працівники Шаргородського районного сектору обласного управління ДСНС цього тижня також провели рейд у місцях зимової риболовлі. Рятувальники навчали місцевих рибалок, як діяти в екстремальній ситуації, якщо людина провалилася під лід, а також як правильно надавати першу медичну допомогу потопаючому.

Водночас у Полтавській області профілактичні бесіди фахівці Служби порятунку провели у Котелевському, Лубенському, Новосанжарському та Шишацькому районах.

Загалом, подібна превентивна робота проходить у всіх регіонах України і буде тривати і надалі, щоб запобігти численним трагедіям на водоймах у зимовий період

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає вас не виходити на ненадійну кригу і застерегти від цього своїх дітей.

Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду.

Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]