США и Китай впервые обогнали Россию по запуску космических спутников

|
Версия для печатиВерсия для печати

Россия по итогам 2016 года впервые проведет меньше космических запусков, чем США и Китай.

Об этом сообщил первый заместитель главы «Роскосмоса» Александр Иванов, пишут российские СМИ.

«У нас в этом году впервые будет количество пусков меньше, чем у США и Китая», — сказал он, выступая на конференции «Космонавтика XXI века» в Королеве. По его словам, это вызвано тем, что в рамках федеральной космической программы перед госкорпорацией стояли другие задачи, главная из которых — создание множества орбитальных группировок.

«Федеральная космическая программа направлена и сформирована так, чтобы в первую очередь возродить орбитальную группировку. Мы в интересах ФКП сократили запуски. Создана орбитальная группировка связи, орбитальная группировка ДЗЗ (спутники дистанционного зондирования Земли. — ред.), создан ряд группировок военного назначения, первая задача ФКП (Федеральной космической программы. — ред.) была нацелена именно на это», — уточнил Иванов.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]