Степанов жорстко розкритикував медичні видатки у Бюджеті-2021

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що у проекті Державного бюджету на 2021 рік не підтримано бюджетний запит МОЗ на підвищення заробітної плати медичним працівникам, а тому він утримався під час голосування за цей документ.

Про це міністр розповів під час брифінгу.

“У бюджетному запиті (у проект Бюджету на 2021 рік — ред.) ми чітко визначили, яка справедлива заробітна плата повинна бути в наших медичних працівників. У нашому бюджетному запиті передбачається, що заробітна плата лікаря має бути 23 тисячі гривень, медичної сестри — на рівні 17 тисяч гривень, молодшого медичного персоналу — 12 тисяч гривень. Але в редакції бюджету, який Кабмін відправив на голосування в ВР, кошти на таке підвищення заробітної плати не передбачені. Тому, я за цей бюджет, як міністр охорони здоров'я, не голосував. Не підтримав. Я не можу собі дозволити підтримати такі цифри в бюджеті на наступний рік. Я не можу дозволити погоджуватися з тим, що наші лікарі отримуються найнижчу заробітну плату в нашій країні. Я, разом із нашою командою, будемо битися до кінця, щоб були враховані наші пропозиції й щоб заробітна плата наших працівників була на достойному рівні”, - зазначив Степанов.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов утримався від голосування за доопрацьований урядом до другого читання державний бюджет на 2021 рік.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]