Третий тур вакцинации против полиомиелита продлен до конца февраля

|
Версия для печатиВерсия для печати

Такое решение было принято членами Оперативного штаба Минздрава Украины по предупреждению циркуляции вакцинородственных полиовирусов, 12 февраля 2016, и обусловлено неполным проведением тура в некоторых регионах Украины из-за сложной эпидситуации с заболеваемостью гриппом и ОРВИ в Украине.

Как известно, третий тур начался 25 января 2016 года. На сегодня по его результатам уровень охвата прививками детского населения по Украине составляет 50%.

Согласно рекомендациям ВОЗ, с целью предупреждения распространения полиовирусов в Украине, создание коллективного иммунитета детского населения и сохранение за Украиной статуса «страны свободной от полиомиелита», эта цифра должна быть в пределах 95%.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]