Творці відкритої ОS Fedora Linux заборонили ії поставку в анексований Крим

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародне співтовариство Fedora Project, яка займається розробкою популярної відкритої операційної системи Fedora Linux, 5 вересня оновило експортну угоду для користувачів. Згідно з внесеними змінами, співтовариство наклало заборону на поставки даної операційної системи в анексований путінською Росією Крим.

«Завантажуючи програмне забезпечення Fedora, ви підтверджуєте, що розумієте наступне: програмне забезпечення Fedora і супутня технічна інформація можуть регулюватися Правилами експортного контролю США та іншими законами США та інших країн і не можуть експортуватися або передаватися в заборонені експортним контролем США країни і держави, які підпадають під санкції США: на даний момент Куба, Іран, Північна Корея, Судан, Сирія і Кримський регіон України», - йдеться в оновленій експортній угоді Fedora Project. Минулого разу експортна угода Fedora Project оновлювалася в листопаді 2015 року, тоді вона не містила заборони на постачання софта в Крим.

Fedora, як одна з операційних систем, заснованих на Linux. з'явилася в листопаді 2003 року і є одним з найбільш популярних дистрибутивів Linux поряд з Ubuntu, Debian, Knoppix, SUSE і ін. Згідно зі статистикою Fedora Project, тільки з його офіційного сайту операційна система була завантажена майже 1,5 млн разів. Яка кількість користувачів передавали систему один одному і число завантажень з інших джерел, не відомі. Творець ядра Linux Лінус Торвальдс в грудні 2014 року повідомляв у своєму акаунті в Google+, що і сам користується Fedora.

Fedora являє собою вільне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, що створюється співтовариством Fedora Project, що складається з розробників, системних адміністраторів, веб-дизайнерів і ін. 

Спільнота Fedora Project спонсорується компанією Red Hat, яка «інвестує в інфраструктуру і ресурси для заохочення співробітництва і інкубації нові технології, деякі з них згодом можуть бути інтегровані в продукти Red Hat», говориться на сайті Fedora Project. Red Hat - це американська компанія, що випускає комерційні рішення на основі Linux. Флагманський продукт компанії - операційна система Red Hat Enterprise Linux для корпоративних користувачів.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
В Україні у четвер без опадів, помірно тепло
19:34
Ворог просунувся біля Вугледару, в Цукуриному та Торецьку
19:26
Відомий пластичний хірург Олександр Бебих показав кохану: жінка має «приводи» за проституцію і наркотики
18:58
Бронювання зупинили: Зеленський обурився кількістю заброньованих
18:08
"Українська правда" офіційно заявляє про системний тиск з боку Офісу президента
16:57
Заброньовані від мобілізації співробітники ДБР героїчно затримали військового Гнезділова, який публічно пішов у СЗЧ на знак протесту після 5 років на фронті
14:20
Це і є рівень "слуги народу": законопроєкт про підвищення податків протирічить Конституції – юридичне управління Ради
13:50
У Рівному затримали організаторів масштабної схеми ухилення від мобілізації через МСЕК
12:06
Депутатка Хмельницької міськради від ЄС викрита на незаконному збагаченні на $1,5 млн
11:58
Рада звільнила від мобілізації 18-25 річних

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]