У Клименко в банках 7 миллионов. Декларация

|
Версия для печатиВерсия для печати

Министр доходов и сборов за 2012 год заработал 1,3 млн грн. Из них зарплаты — 165 тысяч.

Министр доходов и сборов Украины Александр Клименко задекларировал за 2012 год 1,3 млн грн доходов, говорится в декларации министра, опубликованной в газете «Урядовый курьер» от 13 апреля с. г., сообщает УНИАН.

Согласно декларации, зарплата министра и другие выплаты по трудовому или гражданско-правовому договору составили 165 тыс. грн, доход от преподавательской деятельности — 13,2 тыс. грн.

Вместе с тем, доход от дивидендов и процентов составил 850 тыс. грн, доход от отчуждения недвижимости — 284 тыс. грн, подарки и выигрыши — 45 грн, другие доходы — 588 грн.

В собственности министра находится квартира в Киеве общей площадью 131,2 кв. м, а сумма на банковских счетах в 2012 году составила 7,02 млн грн.

При этом в 2012 году А.Клименко, согласно декларации, погасил основную сумму кредита в размере 105 тыс. грн.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]