У Миколаївському порту лежали тисячі тонн вибухонебезпечної селітри

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Миколаївському морському порту майже рік зберігались понад три тисячі тонн конфіскованої аміачної селітри, що могло призвести до трагедії, подібної до вибуху в Бейруті.

Зараз, як заявила ВВС News Україна пресслужба Миколаївського порту, небезпечний товар прибрали й він не становить небезпеки для людей та міста.

"Після трагічного вибуху в Бейруті в засобах масової інформації з'явилось припущення, що на території Миколаївського морського порту зберігається аміачна селітра, яка була завезена в 2018 році. Адміністрація Миколаївського морського порту спростовує цю інформацію", - повідомила пресслужба.

Там визнали, що у вересні 2018 року судно "Тузла" прибуло в Миколаївський морський порт з вантажем селітри загальною вагою 3,217 тис тонн. Загалом було 6 422 великих біг-бегів по 500 кілограмів кожна.

Їх вивантажили на причал №12 21 вересня 2018 року.

"Вивезення вищезазначеної вантажної партії селітри аміачної з території Миколаївського морського порту було завершено на початку 2019 року", - наполягає керівництво порту.

Щоправда, точну дату вивезення селітри представники порту не уточнюють. Також невідомо, куди її вивезли.

У лютому 2019 року, як писали місцеві активісти, селітра ще була в порту. Товар везли з грузинського порту Поті, а сама селітра була з Казахстану. Її хотіли продати в Україні, але перевірка виявила, що селітра прострочена.

Строк придатності для використання аміачної селітри у сільському господарстві складає лише пів року. Суд вирішив селітру конфіскували, її вивантажили у порту. Там вона раніше і зберігалась. 

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]