Украинский Интернет высмеивает рекламные псевдо-лозунги коммунистов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Масштабная рекламная кампания Компартии Украины, где «красные» предстают в образе непримиримых борцов с коррупцией, стала предметом шуток в Интернете.

Как пишет РИА «Новый регион», в Сети появился снимок рекламного щита КПУ с девизом: «С таможни бандиты народ обокрали! При наших дедах за такое сажали!».

У граждан, следящих за политикой, такой плакат вызывает недоумение, поскольку известно, что таможню Украины в настоящий момент возглавляет Игорь Калетник, в недавнем прошлом — депутат от Компартии, пишет издание.

Однако, если присмотреться внимательно, можно заметить, что надписи на ситилайте являются монтажом — дело в том, что внизу щита, согласно закону, присутствует перевод на украинский язык. Там видно, что в оригинале речь шла о «заможних» — богатых бандитах.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]