Украинских детей «зомбируют» УПА и Голодомором, - российский телеканал. Видео

|
Версия для печатиВерсия для печати

На российском 5 канале вышел сюжет о «зомбировании» украинских детей историей УПА и Голодомора.

«Первый урок в школах города Львова был посвящен созданию Украинской Повстанческой Армии. Для справки: УПА – националистическое вооруженное формирование, его бойцы, бандеровцы, воевали в годы Великой Отечественной войны под немецким командованием и помогали фашистам уничтожать на оккупированных территориях коммунистов и евреев, то есть резали своих», - сказано сюжете.

«И как бы ни пытались нынешние украинские политики выставить бандеровцев борцами за независимость, убийцы и предатели остаются убийцами и предателями. Так зачем же переписывать историю и зомбировать детей да еще во Львове, где национализм и так зашкаливает, где ветеранов бьют на 9 Мая?» - заявляет тележурналист.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]