Улица Энди Уорхола украсит Закарпатье с легкой руки Москаля

|
Версия для печатиВерсия для печати

Закарпатский губернатор Геннадий Москаль подписал распоряжение о переименовании площади Октябрьская в селе Минай Ужгородского района на площадь Энди Уорхола.

Об этом сообщает его пресс-служба.

В сообщении добавляется, что Уорхол – (Andy Warhol) – "всемирно известный художник украинского происхождения, один из основателей поп-арта".

Как известно, ранее Москаль переименовал улицу Ленина в закарпатском селе Калины на улицу Джона Леннона. Однако позже местные жители якобы отказались от этого и назвали улицу Славянской.

Но сам Москаль настаивает, что крестьяне такого решения не принимали и улица таки будет называться в честь Леннона.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]