Вася Обломов: «Беларусь, а не Белоруссия!» (ВИДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Российский музыкант выступающий под сценическим псевдонимом Вася Обломов учит сограждан правильно называть страну, с которой соседствует Российская Федерация.

Видеообращение музыканта можно увидеть на «YouTube»-канале «Беларуская Свабода».

Отметим, что официальное название государства в белорусском варианте — «Рэспублiка Беларусь». На русском языке — «Республика Беларусь», сокращенное название — «Беларусь».

Однако, вопреки тому факту, что в нынешнем виде белорусское государство существует более двух десятков лет, российские СМИ упорно игнорируют реалии, называя страну на советский манер — Белоруссией.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]