Входження України в робочу групу по вступу Росії в СОТ має контролювати Президент - Арсеній Яценюк

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк офіційно звернувся до президента України Віктора Януковича з вимогою втрутитися в ситуацію і взяти на контроль питання невідкладної подачі заявки на участь України в робочій групі зі вступу Російської Федерації до Світової організації торгівлі.

У листі до глави держави Арсеній Яценюк зазначає, що на сьогодні вкрай актуальною є участь України в цій робочій групі. «На сьогодні Російська Федерація беззаперечно є головним економічним партнером України, раціоналізація торговельно-економічних відносин з якою є одним з пріоритетних завдань України. Таким чином, Україна, як вагомий торгівельно-економічний партнер Російської Федерації, взявши участь у робочій групі з приєднання Російської Федерації до СОТ, зможе шляхом переговорів вирішити всі існуючі важливі торгові питання між двома державами», - підкреслюється в документі.

Крім того, зазначає лідер «Фронту Змін», участь у робочій групі надасть додаткові важелі для вирішення не тільки питань двосторонньої торгівлі, а й сприятиме розв’язанню проблем, які багато років залишаються на порядку денному взаємовідносин України з Росією. Це сприятиме захисту власних економічних інтересів України, а також забезпечить стабільність та довготривалість нинішнього характеру двостороннього партнерства та співробітництва.

«Ураховуючи наведене, прошу вас як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, представника нашої держави в міжнародних відносинах, керівника зовнішньополітичної діяльності держави, втрутитися в ситуацію, взявши на контроль питання невідкладної подачі заявки на участь України в робочій групі з розгляду заявки Російської Федерації щодо приєднання до Світової організації торгівлі», - йдеться в листі Арсенія Яценюка до президента.

Як раніше повідомлялось, віце-прем”єр Андрій Клюєв не відповів на запитання Арсенія Яценюка під час Години Уряду в парламенті минулої п”ятниці стосовно невисування Україною вимог економічного характеру до Росії в зв”язку зі вступом останної до Всесвітньої Організації Торгівлі. 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]