ВНЗ України у рейтингу найкращих у світі опустилися ще нижче

|
Версия для печатиВерсия для печати

Українські університети опустилися у світовому рейтингу найкращих університетів світу 2018 року.

У всесвітньому рейтингу університетів вищої освіти Times 2016-2017-х років Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна перебували нижче 800-ї позицій (всього там було 980 вишів). Про це пише УП-Життя

4 українські виші у 2016-2017 роках ще трималися у світовому рейтингу найкращих

У рейтингу Times на 2018-й рік, який налічує 1102 найкращих університетів, свої позиції вони втратили.

Так Київський національний університет імені Тараса Шевченка у чарті між 800-ю та 1000-ю позиціями, а інші за 1001-ю сходинкою.

У рейтингу Times на 2018-й рік наші університети погіршили свої позиції

Цікаво, що до рейтингу потрапив Львівський національний університет імені Івана Франка.

Times — найбільший міжнародний рейтинг, який оцінює виші за всіма основними параметрами — навчання, дослідження, передача знань та міжнародний світогляд. Для порівняння використовують 13 ретельно відкаліброваних показників ефективності, щоб забезпечити найбільш повне та збалансоване оцінювання.

Рейтинг Times піддається незалежному аудиту фірми PricewaterhouseCoopers (PwC).

Рейтинг 2016-2017-х років, до якого входили установи з 79 країн, вперше за 12-річну історію чарту очолив університет з Великобританії — Оксфордський університет.

Вперше за 12-річну історію чарту його очолює не університет з США

Він змістив на друге місце Каліфорнійський технологічний інститут. Це був перший випадок, коли установа США не займала перше місце.

Тим не менш, американська вища освіта домінувала у списку із 148 університетами. Причому 63 університети із США знаходилися у першій 200-ці рейтингу.

У 2018-й рік американські виші продовжать втрачати позиції.

Оксфордський університет другий рік поспіль лишиться на першому місці, тоді як Кембриджський університет вискочив з четвертого на друге місце.

Зростання Кембріджу відбувається за рахунок Каліфорнійського технологічного інституту, який був першим номером з 2012 по 2016 рік, номер два у минулому році, і тепер розділив третю позицію зі Стенфордом.

Однією з причин того, що Кембридж піднявся є ріст його доходів та якості досліджень, які проведені у виші.

Зростання Кембріджу відбувається за рахунок Каліфорнійського технологічного інституту

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]