За викрадення монети іудея вагою у 100 кг у Німеччині судять 4 арабів

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Окружному суді Берліна 10 січня розпочався процес у справі викрадення з місцевого музею два роки тому золотої монети вагою в центнер і вартістю у кілька мільйонів євро.

У крадіжці підозрюють чотирьох чоловіків віком від 20 до 24 років, передає DW з посиланням на dpa.

За даними слідства, троє з них, які є громадянами Німеччини, належать до родинного клану арабського походження.

Викрадачі, ймовірно, проникли до музею вночі через вікно, розбили вітрину, де розміщувалася монета, та на візку довезли її до автомобіля, на якому втекли.

Четвертий підозрюваний — 20-річний охоронець, який працював у фірмі, що забезпечувала охорону музею. Він заздалегідь провів розвідку на місці злочину та дав викрадачам поради.

У перший день процесу адвокати заперечили причетність підозрюваних до злочину та заявили, що розслідування поліції «не дало жодного переконливого доказу».

Стокілограмову монету за назвою «Великий кленовий лист» із зображенням британської королеви Єлизавети ІІ викрали з берлінського музею Боде у березні 2017 року.

За тодішньою ціною золота монета коштувала щонайменше 3,75 мільйона євро. Її колекційна вартість значно вища.

Коштовна монета належала відомому в Україні німецькому бізнесмену, колишньому співвласнику телеканалу «1+1» Борису Фуксману.

Слідів вкраденої монети досі не знайшли. Слідчі підозрюють, що монету розрізали на шматки і продали.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]