Закон «про 300 депутатів» Ради обов'язково ухвалять – Президент

|
Версия для печатиВерсия для печати

Скорочення кількості депутатів у Верховній Раді буде обов'язково.

Про це глава держави Володимир Зеленський сказав на пресмарафоні «30 запитань Президенту України» у п’ятницю.

«Ми це обіцяли - скорочення депутатів, і воно буде обов'язково зроблено. Це важливо», - заявив Зеленський, відповідаючи на запитання щодо зворотного зв'язку на результати всеукраїнського опитування «5 питань від Президента», яке пройшло 25 жовтня 2020 року.

Також він зауважив, що в опитуванні було питання щодо легалізації медичного канабісу. Президент нагадав, що Кабінет Міністрів у квітні цього року схвалив постанову, якою дозволив обіг в Україні кільком препаратам на основі канабісу, але є закон, який має проголосувати Верховна Рада.

Зеленський додав, що результати всеукраїнського опитування є важливими, вони опрацьовуються, деякі питання вирішуються на законодавчому рівні, «деякі дали нам можливість проводити ті чи інші заходи».

«Це було не зайве, це було важливо, це була фундаментальна репетиція референдуму України. ...Ми найближчими днями будемо також говорити про місцеві референдуми, національного референдуму замало, потрібні місцеві референдуми, а місцеві референдуми - зараз знаходиться законопроєкт у Венеційській комісії. Скоро прийде у Верховну Раду і також ми його проголосуємо», - заявив Зеленський.

На запитання, скільки коштувало опитування і хто заплатив за його проведення, Зеленський відповів: «Я не знаю». Він додав, що організацією опитування займалася партія “Слуга народу”, і гроші, витрачені на його проведення, були не з державного бюджету.

Як повідомлялося, у день голосування на місцевих виборах 25 жовтня українцям було запропоновано відповісти й на п’ять запитань від Президента.

Так, громадянам запропонували дати відповідь на запитання, які стосуються запровадження довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах, створення на сході вільної економічної зони, скорочення кількості депутатів у Верховній Раді із 450 до 300, легалізацію медичного канабісу та порушення на міжнародному рівні питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]