Зеленський про ексглаву розвідки Василя Бурбу: Авантюрист і дріб’язкова людина

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Володимир Зеленський заявив, що ексголова Головного управління розвідки Василь Бурба (НА ФОТО) людина попереднього глави держави Петра Порошенка, "авантюрист і аферист", котрий хотів його дискредитувати.

Про це глава держави сказав під час прес-марафону 26 листопада.

"Ви розумієте – це авантюрист і аферист… Я ніколи не хотів говорити про нього так.

Але зараз, коли його звільнили. Ну, дріб’язкова людина, котра робить ремонти у Кончі за 11 мільйонів, СБУшник, котрий блокував все пропонує мені Ковід…

Я зробив висновки і хотів звільнити цю людину. Після цього об’являється, звичайно ж, Петро Олексійович, який за усім цим стоїть. Він хотів розколу наших відносин із США" - сказав Зеленський.

Про Бурбу президент заговорив, коментуючи спецоперацію щодо вагнерівців. За його словами, ця спецоперація від початку була під назвою "Бурба". 

На думку Зеленського, спецоперація була непродуманою та націленою на те, щоб зіпсувати відносини України зі США та Туреччиною.

Зеленський заявив, що Бурба не влаштовував його на посаді глави розвідки через погану репутацію та зв'язок із СБУ і він хотів його звільнити. Президент називає його "СБівцем", котрий причетний до "зачистки" Майдану. 

За словами Зеленського, після революції Порошенко вирішив зберегти Бурбу біля себе і дав йому посаду у розвідці, хоча у Бурби і не було досвіду у розвідувальній роботі. 

Про причетність Бурби до "зачистки" Майдану раніше йшлось у документах, оприлюднених Геннадієм Москалем як нібито плани СБУ. Вони містяться в матеріалах слідства щодо вбивств на Майдані. Водночас, Бурба не є там підозрюваним.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]