Замгенпрокурора Валентина Теличенко: 2/3 работников прокуратуры - балласт

|
Версия для печатиВерсия для печати

Две трети работников прокуратуры с профессиональной точки зрения и по морально-этическим качествам являются балластом.

Об этом в интервью изданию Цензор.нет сказала зеаместитель генерального прокурора Украины Валентина Теличенко.

... Надо учитывать, что не все, кто работает в украинской прокуратуре - подонки. Я бы сказала, около трети тех, кому стыдно за нынешнюю прокуратуру. Эти люди хотят работать честно, получать за это нормальную оплату и спокойно спать ночью. Это очень ценные люди.

Две трети при этом остается балластом, но они есть разного качества. Поэтому я не хочу сказать, что все эти две трети, или пусть 60%, будут уволены. Часть из них, если поймут, что все очень серьезно, могут работать. Но они должны бояться использовать свой опыт незаконным путем" - сказала В. Теличенко.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]