Завод регионала Ландика обанкротился?

|
Версия для печатиВерсия для печати

2011 год завод по производству холодильников «Норд», тесно связанный с именем депутата-регионала Валентина Ландика, по предварительным данным, закончил с убытком в 69,6 млн гривен.

Активы завода на конец 2011 года составили 533,5 млн гривен. Об этом сообщает «Сегодня».

Общая дебиторская задолженность на конец года составила 203,4 млн гривен, текущие обязательства — 398,2 млн гривен. 

«Норд» является главным предприятием компании «Группа Норд». В «Группу Норд» входит 26 предприятий, в частности заводы «Электродвигатель» и «Кондиционер» (оба — Донецкая область), Донецкий институт холодильной техники. 
 
Напомним, Валентин Ландик является председателем правления АО НОРД, главой подкомитета Верховной Рады по вопросам цен и тарифов на услуги, и отцом скандально известного луганского депутата  Романа Ландика

Про Романа: 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]