Незаконно збудований російськими окупантами Кримський міст, знову не витримав українську "бавовну"

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня  Andriy Yermolenko

Сьогодні близько четвертої ранку, після "бавовни" вчергове впала секція Кримського мосту. Перед цим, таке ж сталося  8 жовтня минулого року.  Кримський міст стратегічно важливий як для постачання окупованого  Криму, так і для перекидання живої сили, техніки та озброєнь  російськими загарбниками для бойових дій в Україні.

На Кримському мосту, що з'єднує територію Росії з анексованим Кримом, у ніч на понеділок зупинили рух — як повідомляє місцева влада, через якусь "надзвичайну подію".

Самопроголошений керівник "парламенту Криму" Володимир Константинов заявив про атаку України на кримський міст.   Місцеві джерела писали про два потужні вибухи та серйозні пошкодження мосту. Інформація про вибухи з'явилась після 3 години ночі. 

Читайте також: Руйнації Кримському мосту після вибухів (ФОТО)

Спікер Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов прокоментував заяви російської влади Криму про «надзвичайну подію» 17 липня на Керченському мості.

«Зараз увесь світ бачить багато кілометрових пробок та порушення мостових конструкцій. Щодо додаткових коментарів причин цього – ми не коментуємо. Можна лише процитувати слова керівника ГУР МОУ Кирила Буданова про те, що «Кримський міст – конструкція там зайва», – сказав Юсов у коментарі «Суспільному».

Він також зазначив, що через руйнування секції мосту у росіян виникнуть проблеми із логістикою.

«Оскільки півострів використовується росіянами як великий логістичний хаб для переміщення сил та засобів у глиб території України. Звичайно, будь-які логістичні проблеми – це додаткові ускладнення для окупантів, які створюють потенційні переваги для українських сил оборони», – зазначив Юсов.

Українська влада офіційно не підтверджує причетність до руйнування Керченського мосту.

Коментар речника СБУ Артема Дехтяренка щодо інциденту на Керченському (Кримському) мосту:

«Зважаючи на численні запити ЗМІ стосовно чергового інциденту на Кримському мосту, повідомляємо, що всі деталі щодо організації «бавовни» Служба безпеки України обов’язково розкриє після нашої Перемоги.

Поки ж ми з цікавістю спостерігаємо, як один із символів путінського режиму вкотре не витримав воєнного навантаження.

Водночас нагадуємо, що в одному з інтерв’ю Голова СБУ Василь Малюк заявляв, що норми міжнародного права, аналіз оперативної обстановки та традиції ведення війни дозволяють перерізати логістичні шляхи ворога. Кримський міст на сьогоднішній день є одним із транспортних коридорів воєнних поставок для російської армії.

Разом до Перемоги! Слава Україні!»

Падіння прольоту Кримського мосту знецінює російський рубль.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]