Симферополь сегодня: добро пожаловать в резервацию «гоблина». Погружение Крыма в пучину российского мракобесия продолжается

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

С недавних пор на железнодорожном вокзале Симферополя появились такие вот доски объявления, призванные ознакомить проезжающий люд с новыми врагами, которых навязывает назначенная Кремлем оккупационная власть «гоблина» Аксенова.

Теперь местная власть будет пугать крымчан не мифическими «бЕндеровцами», а вполне осязаемыми Андреем Макаревичем и девушками из группы Pussy Riot. Погружение Крыма в пучину российского мракобесия продолжается гигантскими темпами.. 

ЧитайтеКрымский премьер по кличке «Гоблин». Вторжение России в ...

Погружение Крыма в пучину российского мракобеси

Погружение Крыма в пучину российского мракобеси

Погружение Крыма в пучину российского мракобеси

Погружение Крыма в пучину российского мракобеси

Фото: Твиттер, Фейсбук

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]