Знову проблеми з поставками зброї з ФРН: німецький уряд не може «знайти» боєприпаси для "Гепардів"

|
Версия для печатиВерсия для печати
Gepard 1A2 німецької арміїHans-Hermann Bühling, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Com

 Виявляється,  що зенітні установки Gepard, про які Києву так важко було домовитися, досі не передані. Як повідомляє Польске радіо з посиланням на газету «Die Welt», проблема в тому, що німецький уряд «не зміг» отримати боєприпаси

З Берліна надходить більше сигналів про заплановані поставки зброї в Україну. Виявляється, однак, що зенітні установки Gepard, про які Києву так важко було домовитися, досі не передані. Як повідомляє «Die Welt», проблема в тому, що німецький уряд «не зміг» отримати боєприпаси.

 

Питання німецької зброї, зокрема важкої бойової техніки, викликало великі суперечки та напруженість між Берліном і Києвом з початку війни. Впродовж кількох тижнів уряд канцлера Олафа Шольца заперечував відправку танків.

Після тиску громадської думки та відкритої критики з боку центральноєвропейських партнерів німці змінили свою думку. Наприкінці квітня міністерка оборони Крістіне Ламбрехт заявила, що Україна отримає 30 зенітних установок Gepard. За словами газети «Die Welt», яка посилається на інформацію з урядових українських кіл, техніка поки що не надійшла.

У газеті зазначають, що уряд Німеччини не зміг отримати «ключові аксесуари», включно з відповідними боєприпасами. Однією з перешкод є проблеми зі снарядами калібру 35 мм виробництва швейцарської компанії Oerlikon (належить німецькій компанії Rheinmetall), але Швейцарія забороняє експорт зброї в зони бойових дій.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]