Банкова розрахувалася Полтавщиною? Полтавщина відплатить Банковій

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Стратегічно важливий регіон відданий нинішньою владою на відкуп злодіям і покидькам. І в цій ситуаци винен Офіс Президента, який не погребував «торгувати» півтора мільйонами полтавчан в своїх, прямо скажемо, корупційних інтересах. Зіткнення "сил добра" з "силами зла" в регіоні буде жорстким.

Цькування

Днями депутат Полтавської облради Руслан Телятник став об'єктом публічних образливих нападок і цькування, організованого, в тому числі, і на платній основі, в полтавських соцмережах. Сталося це відразу після того, як депутат відкрито поставив ряд незручних питань голові Полтавськоі обласноі ради Олександру Біленькому. Відкинутого партією ЄС на останніх місцевих виборах і підібраному нардепом від Полтавщини Олегом Кулінічем для шахрайського проєкту «Довіра». Переобраному на цей пост в результаті договірняків Кулініча з лідерами парламентських фракцій в Києві. Як повідомляє «Кременчуцька газета», «Депутат Руслан Телятник 31 січня 2021 року на своїй сторінці у Фейсбук публічно поставив запитання голові Полтавської облради О. Біленькому: «Чому в Полтаві (КП «Полтававодоканал» - знаходиться в обласній комунальній власності - ред.) одні з найвищих тарифів на воду в країні? Чому Ви блокуєте передачу "Полтававодоканалу" місту і територіальним громадам, як це вже зроблено багатьма обласними радами? Що конкретно Ви зробили, щоб врятувати "Полтавафарм"? Для чого Ви лобіюєте кошти на аеропорт? "

Голова облради у відповідь промовчав. Замість нього одразу депутату почали «відповідати» ряд нікому невідомих «медійних персон», намагаючись звести дискусію до особистості самого депутата. І відводити увагу від заданих Русланом Телятником питань по суті і від самого Біленького.

Відразу з'явилося кілька фейсбук-груп, які почали обливати брудом не тільки Телятника, а й інших депутатів (обраних до облради від партій «За майбутнє» та ВО «Батьківщина»), що відкрито виступають проти методів роботи Біленького, систематично зневажаючого норми Регламенту. Відзначимо, що за інформацією видання Полтавщина, незадовго до голосування за обранням голови облради був звільнений з посади голова Полтавської обласної організації «Батьківщини» Руслан Богдан, який керував партійною організацією 14 років. Сам Богдан пояснив своє зняття відмовою голосувати за переобрання Біленького. Судячи з його публічної заяви, (він опублікував лист за підписом Юлії Тимошенко), всіх членів фракції зобов'язали підтримати обрання Біленького, мотивуючи це "стратегічним партнерством" між "Батьківщиною" та партією "Довіра". Всупереч їх позиції.

Так ось, такий собі Дмитро Чикуров, який називає себе "журналістом", почав розганяти паніку про загрозу йому з боку депутата Телятника. При цьому «недобрі передчуття» громадянина Чикурова розганялися як реклама - за гроші:

photo_2021-02-24_14-24-44.jpg

Водночас, Google не містить інформації про якийсь творчий доробок "журналіста" Дмитра Чикурова. Натомість, спецоблік містять дані про кримінальника з такими ПІБ.

Дмитро Олександрович Чикуров, дата народження - 27.06.1975г., на початку 2000-х був засуджений в м. Полтава за двома статтями Кримінального Кодексу України - ст.309 ч.1 (незаконне виробництво, зберігання, транспортування наркотичних засобів) та ст.185 ч.2. (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб).

Незважаючи на це, сьогодні Дмитро Чикуров числиться в штаті редакції Poltavske.TVале це жодним чином не суперечить факту про його судимості, пов'язані з крадіжкою і наркотиками.

І судячи з того, що поліція, яка не могла не знати про минуле цього персонажа, не гребує публічно підписувати з ним “меморандум про співпрацю”, можна припустити, що громадянин Д.Чикуров був завербований "на криміналі" і сьогодні є негласним позаштатним співробітником органів внутрішніх справ, тобто стукачем. І в цьому статусі "відгукується" на перший посвисит роботодавців.

Раптова активність раніше судимого громадянина, а також однобока подача інформації в інтересах Біленького місцевим виданням Коло”, яке має погану славу "зливного бачка» голови Полтавської облради Олександра Біленького і з деяких пір народного депутата, голови депутатської групи "Довіра" Олега Кулініча - спроба маргіналізувати всіх, хто «проти Біленького».

Саме ці двоє де-факто, ймовірно за прямої підтримки в оточенні Президента Володимира Зеленського намагаються захопити всю повноту влади в Полтавській облраді. А де-факто - в області. Кулініч активно підтримує законопроекти "Слуг народу" голосами фракції, що складається, як і він сам, з колишніх регіоналів. А Зеленський за таку послугу, схоже, розраховується з ним цілою областю. При цьому роль глави Полтавської ОДА Олега Синєгубова і всієї вертикалі правоохоронних органів регіону зведена до створення режиму максимального сприяння «списку бажань» Кулініча-Біленького.

Як результат: цькування депутата обласної ради Руслана Телятника сталося з подачі голови облради Олександра Біленького. А до цькування інших депутатів і «незгодних» приєднався на рівні Києва Олег Кулініч.

Натяк цих двох однозначний: не хочете танцювати під нашу дудку, мовчати і голосувати по команді - розправа. Найбруднішими методами.

Заручники партійних босів

Саме прийнята "зопалу" за кілька місяців до місцевих виборів виборча система оголила проблеми, про які попереджали експерти. Формальні, вони ж "кишенькові" партії, що імітують партійну діяльність при фактично повній відсутності системи партійного будівництва - зло і гальмо розвитку демократичних інституцій в країні.

Одна з таких "партій",яка представлена в парламенті цілою депутатською групою - "Довіра", недарма потрапила під ліквідацію з подачі МінюстуТак как 11 из 16-ти ее партийных ячеек были зарегистрированы только в декабре 2020-го – январе и феврале 2021 года, ПОСЛЕ местных выборов (а это уже мошенничество). 

Балотування виключно від партій, в тому числі і їх симулякрів на зразок «Довіри», до місцевих рад в таких умовах автоматично робить депутатів заручниками партійних босів в Києві. Заодно блокуючи появу і розвиток дійсно українських партій.

Традиції політичного життя України за останні 30 років викристалізували «політиків», здатних змінювати забарвлення до нескінченності, аби залишатися при владі. Як результат - безпринципність, пристосуванство, орієнтованість на того, хто сьогодні при владі - найбільш затребувані риси претендентів зі старої обойми на черговий  партійний квиток. А всі, хто вибивається з цього шаблону - кандидати на розправу.

В даному випадку інформатаки на тих, хто публічно був і є проти обрання О. Біленького головою облради, стали показовими. Для науки "співчуваючим". Виключно керівництво в Києві буде диктувати "низам" в провінції, з ким їм "товаришувати" і за кого і що голосувати. Інакше - публічне цькування, горезвісний "імперативний мандат", вигнання з фракції і позбавлення депутатства.

Характерні приклади - фракція ЄС в облраді, яка підтримала обрання О. Біленького в обмін на крісло одного з чотирьох заступників голови, і таким чином увійшла до владної коаліції. І це всупереч публічним обіцянкам Петра Порошенка, що "ЄС" ніколи не увійде в союз ні з ОТЗЖ, ні зі "Слугою народу". А недавно депутат від "ЄС" Микола Кульчинський, який очолив регламентну комісію облради, і зовсім заблукав в системі координат, закликавши не пускати «вулицю» в сесійну залу, а тих, хто в цю залу, всупереч бажанню Кульчинського увійде, прямо назвав «сміттям».

Втихомирювати розважливих «Слуг» в Полтавській облраді приставлений і зовсім скомпрометувавший себе екс-БППшник, а тепер - народний депутат уже від «Слуги народу» Олександр Трухін. Відомий своїми приятельськими стосунками з корупціонером Олександром Біленьким.

trukhin.jpg

На фото: нардеп Олександр Трухін.

Що на думку місцевих ЗМІ, тільки посилить «диктат» "Довіри" в облраді.

На цьому тлі і зовсім дикістю виглядає, що обрання корупціонера Біленького підтримали голосами "Слуга народу" і ОПЗЖ. Незважаючи на декларовану раніше партійними вождями в Києві непримиренність у поглядах.

Тому що українці, полтавчани в очах "вождів" "Слуги народу" - папуаси, дикуни, раби, яким можна брехати, яких можна обкрадати і яких можна - буквально! - продавати заради власних шкурних інтересів.

Як результат такої "політики" - розкол у фракціях "Слуги народу", ОПЗЖ, ЄС і "Батьківщини". Основна причина якого - небажання частини депутатського корпусу бути співучасниками кримінальних оборудок зграї Кулініча-Біленького.

Дві лінії фронту

Депутатами обласної ради, крім представників адмінресурсу, обрані небідні, самодостатні люди - крупні аграрії, впливові бізнесмени. В умовах децентралізації логіка їхніх дій проста і зрозуміла: вони хочуть, щоб податки, сплачені ними, пішли на громади, які їх обрали. Тобто, на рішення найактуальніших практично для всіх ОТГ проблем. А не на вирішення тих же проблем громад з пулу депутатів «Довіри», а решта - «на кишеню» «високих договірних сторін». На цьому тлі абсолютно зрозуміла відраза самодостатніх обранців по відношенню до тих, хто всю свою кар'єру побудував на "кабінетних" оборудках і брудних злодійських "договорняках" (детально про Біленького можна прочитати в публікаціях: Вышиванка для прикрытия. Как Полтавщина стала кормушкой для “донецких”Полтавский реванш: криминальные «схемы» ОГА меняют хозяев и Фиктивная система “Рада”: электронное шулерство должно покрывать коррупцию?). Нагадаємо, останній відомий також лобіюванням і організацією «правильного голосування за передачу найперспективніших газових родовищ Росії: (Ни)чьи недра: кому достанется газ Полтавщины? (Расследование). А Олег Кулініч відомий як нардеп Партії Регіонів, який голосував за "диктаторські закони 16 січня" - тобто за розстріл українців і перехід України під протекторат РФ (подробиці в публікації: «Законы 16 января»: преступление без наказания). Кулініч - типовий політичний пристосуванець. Який вмів «дружити» з усіма можновладцями, починаючи з Тимошенко, продовживши Януковичем, Порошенком, а тепер - Зеленським. Аналіз зашкварів Кулініча – яскраве свідчення його цінності як політика і як людини. З грудня 2019 року він - лідер парламентської групи “Довіра”, яка де-факто продає голоси своїх депутатів то "Слузі народу", то ОПЗЖ.

Олександр Біленький

Олег Кулініч

Загострився конфлікт і по лінії "Полтава - Кременчук". Тут конфлікт має давню природу: еліту Кременчука обурює той факт, що це промислове місто є одним з головних наповнювачів Держбюджету України і місцевих бюджетів, але “гроші пиляють в Полтаві місцеві злодії”. Тому більшість депутатів Полтавської облради від Кременчука хочуть покласти цьому край і домогтися нових, цивілізованих правил гри.

Зеленський розрахувався з негідниками Полтавщиною

Загострює конфлікт на Полтавщині тверде усвідомлення елітою регіону того, що "Довіру" до облради взагалі і Біленького в крісло голови - зокрема завели "договірняками" Офіс Президента і "Слуга народу" в значній мірі руками глави ОДА Олега Синєгубова. Останній за командою згори забезпечив адмінресурс і повне сприяння "Довірі" в проведенні виборчої кампанії до місцевих органів влади.

Що дозволило "непрохідний" "Довірі" пройти в Полтавську облраду і за допомогою "Слуги народу" і Синєгубова "сколотити" ситуативну більшість. Мета якої - "дерибан" активів області і особисте збагачення учасників "картелю".

Надій на силові структури - Прокуратуру, Нацполіцію, СБУ і ДБР - немає. Їх керівництво куплене злодіями. У буквальному сенсі цього слова. Керівництво Полтавської облради і Полтавської ОДА регулярно виділяє мільйонні транші "допомоги" для прокуратури, Нацполіціі і СБУ, відкуповуючись таким чином від керівництва їх регіональних підрозділів. Які закривають очі на корупцію в Полтавській облраді, ОДА, а СБУ - на руйнування державності України в стратегічно важливому регіоні.

Полтавщина, як і вся країна 2019-го, чекала оновлення. Намагаючись звільнитися від атмосфери брехні і тотальної корупції, символами яких в області був екс-голова Полтавської ОДА Валерій Головко з подільниками, в тому числі Біленьким. Про це говорить той факт, що Полтавська облрада на останніх виборах оновився на 70%. Біленький під заступництвом досвідченого в політичних реінкарнаціях Кулініча зумів зберегти свої позиції. І тепер вони вже приступили до грабунку не тільки коштів Державного та обласного бюджету, а й територіальних громад. Що неминуче призведе до запеклого протистояння в масштабах області.

 Потавский реванш. Часть 2: Подсчет убытков

І в цій ситуаци винен Офіс Президента, який вирішив  торгувати півтора мільйонами полтавчан в своїх, прямо скажемо, корупційних інтересах. І від обіцянок нульової толерантності до корупції старих еліт,  на практиці розвернувся на 180 градусів. І нині забезпечує повне сприяння старим корупційним схемам їх представників часів Порошенка.

Зіткнення "сил добра" з "силами зла" в регіоні буде жорстким. Чи зуміють новообрані депутати протистояти авторитарному партійному диктату київських босів? Або чергова, не-українська, брехлива влада з договірняками і підлістю закінчить так само, як і її попередники?


-


Костянтин Іванченко, Аргумент


 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]