Суддя Галина Козленко: подруга кремля?

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото: Козленко

Скандально відома суддя проживає у будинку, який придбала по довіреності, виданій у РФ.

Суддя з російським паспортом. Суддя бере хабарі. Суддя втручається у діяльність державних органів. Суддівський злочинний синдикат намагається захопити органи влади (справа суддів Київського Апеляційного суду). І, нарешті, суддя - державний зрадник (справа судді Лариси Богомолової). Це - звичайна практика суддівського корпусу України сьогодні.

Слово “суддя” сьогодні означає скоєння кваліфікованих злочинів - тобто таких, що виділяються за ступенем суспільної небезпечності. В Україні є навіть суддівські організовано-злочинні угруповання! “Еталонні” приклади - “справа Київського окружного адміністративного суду”, або справа судді Князєва; “справа суддів Київського адміністративного суду” і т. і.

На цьому фоні те, що витворяє суддя Солом’янського суду столиці Козленко Галина Олександрівна, здається майже буденним. Вона “просто” привласнила чужу земельну ділянку. Для чого скористалася своїм службовим становищем, зв’язками своєї “міліцейської” сім’ї. А також документом, виданим в Російській Федерації, яка на той момент уже перебувала у стані війни з Україною. Вірогідно, у цьому випадку йдеться і про отримання хабара суддею - під видом купівлі нерухомості.

суддя Солом’янського суду столиці Козленко Галина Олександрівна

Cуддя Солом’янського суду столиці Галина Козленко

Земля Чернобровкіної

Розповідає мешканка Києва Олена Григорівна Чернобровкіна:

«Я пропрацювала все життя на державу: спочатку була вчителем, надалі працювала в Міністерстві оборони України. Зараз є пенсіонеркою та маю інвалідність третьої групи, яку мені було присвоєно в зв'язку з онкологічним захворюванням. У зв'язку з погіршенням фінансового стану сім'ї через мого лікування, реабілітацію та подальше обстеження, а також через операцію перенесену моїм чоловіком, виникла необхідність у продажу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 72: 279: 0052), що знаходиться за адресою: г. Киев, Солом'янський район, вулиця Янтарна, земельну ділянку 31, що належала мені по праву власності», - розповідає жінка.

За словами Олени Григорівни, при покупці даної земельної об'єкта він перебував у занедбаному стані - на території знаходився іржавий металобрухт, в результаті жодних споруд там побудовано не було.

«За час перебування ділянки в моїй власності, моя сім'я відвідувала ділянку всього кілька разів. Привести ділянку в порядок і прибрати металевий лом все ніяк не доходили руки, а побудувати будинок моя сім'я була позбавлена можливості, оскільки через зазначені вище обставини кошти на будівництво були відсутні», - каже Олена Григорівна.

Найцікавіше почалося після того, як перед продажем сім'я Чернобровкіних вирішила трохи прибрати ділянку і вивезти металобрухт.

«22 лютого 2021 року була викликана служба для вивезення сміття. У той же день також було заплановано проведення операції з купівлі-продажу ділянки. Але якраз в цей момент, коли робітники прибирали сміття, до ділянки прибули співробітники Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції Києва», - розповідає пенсіонерка.

Цікаво, що правоохоронці НЕЗАКОННО потрапили на закриту ділянку, огороджену парканом, яка є приватною власністю. Як відомо, в таких випадках необхідна відповідна постанова суду. У поліцейських її не було:

 

«Мені сказали наступне: «Начальство наказало, ми приїхали», ці слова, до речі, звучать на відеозаписі, який зробили члени моєї сім'ї. Жодних дозволів, у вигляді відповідної постанови суду, надано не було. Спочатку приїхали патрульні, потім - слідчі. Потім, протягом декількох годин, до нашого ділянці приїжджало ще кілька нарядів. При цьому пояснити, навіщо вони це роблять, вони не могли», - розповідає Олена Чернобровкіна.

Не дивно, що угода про купівлю-продаж на тлі курсуючої туди-сюди поліції зірвалася.

Недобрі сусіди

У цю справу включився адвокат, який за допомогою запитів швидко дізнався, хто і навіщо викликав поліцію. Зокрема, у відповіді на один із запитів сплив телефонний номер 063-462-**-**, з якого здійснювалися дзвінки. Цікаво, що невідома особа називала себе сусідом. Однак тут-то і стало зрозуміло, хто ставив палки в колеса пенсіонерці: за допомогою Інтернету та мобільного застосування «Getcontact» вдалося встановити, що вказаний номер використовує якийсь Максим Годун, якій трудиться в Солом'янському суді помічником судді Галини Козленко:

годун

годун

Телефонія Максима Годуна, помічника судді Козленко, вдалося вирахувати за допомогою мобільного додатку «Getcontact»

Відповідно до виписок з суду, Годун протягом робочого часу перебував на робочому місці і не міг фізично бути на Жулянах. Висновок напрошується сам собою - Годун дзвонив з роботи. І по чиєюсь вказівкою - особистого профіту у нього тут немає. Ризикнемо припустити, що Годуна попросила поклопотатися про виклики поліції реальна сусідка Чернобровкіної - Галина Козленко.

Сьогодні Максим Годун є фігурантом кримінального провадження, ст. 383 ч.1 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення). Але справу у поліції “мурижать” - слідчий і досі не допитав по ній заявника - Олену Чернобровкіну. А сам М. Годун на допити не являвся.

Витяг з реєстру, матеріали досудового розслідування

Який мотив був у судді Козленко так підставляти “під кримінал” свого помічника М.Годуна? І чим заважала пенсіонерка Чернобровкіна судді Солом'янського суду, яка займає цю посаду з 2011 року?

Це розкрилося пізніше - після того, як навесні продаж ділянки все-таки відбулася:

довіреність

Договір купівлі-продажу земельної ділянки

І новий власник землі - Марк Горбаченко - провів геодезичні роботи, за результатами яких виявилося, що частина будинку пані Козленко, який знаходиться на сусідній ділянці вул. Янтарна, 33, насправді стоїть... прямо на придбаній ним території! З офіційного висновку геодезиста виходить, що «фактичні межі земельної ділянки № 31 її конфігурація і площа, на місцевості не збігається з даними Державного земельного кадастру, поворотні точки межі ділянки знаходяться за парканами, огороджувальними сусідні домоволодіння»:

Офіційним власником «суддівської» земельної ділянки з жовтня 2017 року був пенсіонер Козленко Олександр Іванович - колишній начальник одного з департаментів МВС України. А після виходу на пенсію у 2007 році і до загибелі в автокатастрофі у 2021 році - очільник профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, вельми впливова людина. Фактично ж будинком площею 386 квадратних метрів і землею всі ці роки користується донька відомого профспілкового голови - суддя Солом'янського районного суду міста Києва Козленко Галина Олександрівна. Яка цю дороговартісну покупку, щоб не псувати собі декларацію, оформила на батька-пенсіонера.

Але головне в цій історії інше: будинок і земельна ділянка під ним придбані суддею у особи по довіреності, яка була виписана в Московській області РФ ВЖЕ ПІД ЧАС ВІЙНИ:

Фрагмент довіреності

Є всі підстави підозрювати суддю Галину Козленко у тому, що вона взяла хабар від ворога – держави росії - у вигляді цього її будинку. І можливо, це ще одна причина того, що ця нерухомість у столиці була оформлена саме на батька - відомого міліціонера.

Чи могла суддя не розуміти, що це – неприпустимо?

Питання риторичне.

Чи могла суддя перед покупкою будинку чи одразу після неї зробити геодезію ділянки і виявити, що запропонований їй будинок стоїть на чужій ділянці? (Це стандарта процедура при оформленні таких угод).

Питання також риторичне.

Але не дивлячись на все це, одногрупниця сумнозвісної екс-чиновниці топ-рівня по Харківській юракадемії, Галина Козленко на цю оборудку пішла.

А потім ще й хотіла забрати собі і залишок ділянки Чернобровкіної, очевидно, знаючи нюанс з будинком, який «заліз» на чужу землю.

«За кілька місяців до історії з викликами поліції, через одного з сусідів, сім'я Козленок усно передала пропозицію щодо купівлі моєї ділянки. Але ціну запропонувала вдвічі нижче ринкової. Коли я їм відмовила, відповідь надійшла негайно - «зустрінемося в суді». Тільки зараз стає зрозуміло, що Козленко вже тоді знала про те, що частина моєї ділянки знаходиться прямо під їхнім будинком», - каже Олена Григорівна.

Оскільки представники родини Козленко - далеко не останні фахівці в галузі права (про це - далі), складно повірити в те, що під час покупки будинку і земельної ділянки (окреме питання - за який рахунок?), ними не були проведені геодезичні роботи. Інакше б не було такого опору…

Суддя кримінального типу

Що ми маємо в сухому залишку?

По-перше, використання пані Козленко службового становища в особистих цілях.

По-друге, захоплення чужої нерухомості.

По-третє, схиляння до протиправної діяльності свого підлеглого, який під примусом, як підлеглий, робив завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення до поліції.

На що варто було б звернути увагу правоохоронних органів і Вищій раді правосуддя. Тим більше, що власники землі зробили відповідний запит до ВРП та інших компетентних органів - і досі чекають реакції на беззаконня з боку судді Козленко:

Скарга на суддю до ВРП

Недобрі наміри судді Козленко щодо чужої землі стають очевидними, якщо нагадати кілька прикладів недоброчесності цієї судді.

Наприклад, скандальну історію її декларацій. ЗМІ, які пильно стежать за судовою владою, ще в 2015 році звернули увагу, що Г. Козленко любить маніпулювати нерухомістю -так, після невинно чистою декларації 2014 року, в якій у неї - ні кола ні двора, у 2015 році вона раптом декларує 1059 кв. м нежитлової нерухомості в Харківській області, яка нібито знаходиться у неї з 2006 року.

Чи історію скандальну історію з кваліфікаційним оцінюванням судді Солом’янського районного суду міста Києва Козленко Галини Олександрівни на відповідність займаній посаді. Під час співбесіди (квітень 2018 року) Комісією з оцінювання були встановлені обставини, які “свідчили про порушення суддею Козленко Г.О. законодавства у сфері запобігання корупції”. У зв’язку з чим було прийнято рішення повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про ці обставини, а кваліфікаційне оцінювання судді зупинено.

У липні 2018 року НАЗК надіслало Комісії лист “про ненадання матеріалів на підтвердження недостовірності відомостей в електронних деклараціях судді Козленко Г.О. та необґрунтування невідповідності таких відомостей”. Простою мовою - Комісія з оцінювання “забула” надіслати в НАЗК фактаж щодо виявленої брехні в деклараціях судді Г. Козленко. А раз “забула” надіслати, то НАЗК і не було що перевіряти. У зв’язку з цим, “кваліфікаційне оцінювання судді Козленко Г.О. було поновлено”, і вона його успішно пройшла - “відповідає займаній посаді”! Щоб таке сталося, треба було мати вплив як мінімум на очільника комісії і більшість її членів.

І це не дивлячись на те, що 16 вересня 2016 року Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила догану судді Галині Козленко. За що? Претензії до судді виникли через неналежне виконання Галиною Козленко своїх обов'язків. У 2013-2016 pp. суддя порушила термін виготовлення повного тексту 576 рішень, а в 351 випадку Галина Козленко не внесла рішення до реєстру.

Також мало місце затягування із направленням матеріалів на експертизу. Таке затягування мало місце терміном від двох місяців до більш ніж року. Несвоєчасно суддя передавала матеріали до архіву. Крім цього, на суддю надійшло 72 скарги, що досить багато. Справа дійшла до того, що суддею зацікавились у СБУ, яка й звернулася до ВККС.

Можливо, ситуація з придбанням будинку у Києві по довіреності з російської федерації також приверне увагу до судді Козленко з боку СБУ ще раз.

Але є одне “але”, яке робить поки неможливим притягнення судді Галини Козленко до адміністративної, а також до кримінальної відповідальності за вчинене.

Недоброчесний брат

Це “але” - рідний брат скандально відомої судді Козленко Олександр Олександрович. Керівник територіального управління ДБР у Миколаївській, Кіровоградській та Одеській областях.

Олександр Козленко

З 2000 року проходив службу в органах внутрішніх справ, з 2004 - 2013 - у БЕЗ, а з 2015 до 2020 року працював у міліції-нацполіції, у Харкові та області. За результатами начебто відкритого конкурсу (усі знають про цей самий “конкурс” до ДБР “імені Олега Татарова”!) у травні 2020 року розпочав службу в Державному бюро розслідувань. І як довірена особа Татарова, брав участь в імітації славнозвісного “конкурсу” на посаду очільника ДБР. Але під час навіть цього “конкурсу” - цитата - “...залишились запитання у членів комісії і до Олександра Козленка, зокрема, через неточності в декларації та купівлю авто нижче ринкової вартості" (джерело). Як результат - Олександр Козленко перевірку на доброчесність не пройшов. Але це не завадило йому продовжити службу на керівних посадах у ДБР!

Олександр Козленко

Про розумові здібності, рівень освіти і культури цього “правоохоронця” можна судити по цьому відеосюжету:

Але, схоже, саме цей типаж у правоохоронній системі України найбільш успішний як у просуванні по службі, так і особистому збагаченні.

О.Козленко

За далекий вже 2017 рік, коли суддя Галина Козленко за безцінь купила будинок у Києві на чужій землі по довіреності з російської федерації, її брат, тоді ще підполковник поліції Козленко Олександр задекларував 176,642 гривень доходу. Дохід склала його зарплата (136,642 гривень) та дохід від продажу рухомого майна (40 тисяч гривень). "Грошових активів" у родини Козленка у той рік не було.

А було таке.

Транспорт:

Mercedes-Benz ML 350 та Lexus LX 470, вартість яких не вказана. Обидва позашляховики належать Олександру Козленку.

Також, Козленко мав недобудовану “господарську споруду” у Безлюдівці. Площа споруди ще не вказана.

"Об’єкти нерухомості":

 • квартира в Харкові 69,21 м², вартість за останньою оцінкою - 57,240 гривень;
 • земельна ділянка у Золочеві 47612 м² (елітне селище під Києвом - А.);
 • офіс у Харкові 62,41 м ² (власник дружина Юлія Козленко);
 • гараж у Харкові 25,91 м ² (власник дружина Юлія Козленко);
 • земельна ділянка у Безлюдівці 1500 м² (власник дружина Юлія Козленко);
 • земельна ділянка в Золочеві 48644 м ² (майже п’ять гектарів “золотої” столичної землі - А!), власник дружина Юлія Козленко);
 • квартира в Харкові 69,91 м² (власник дружина Юлія Козленко);
 • житловий будинок у Харкові, придбаний у травні 2017 року за 50 тисяч гривень, 151 кв.
 • гараж у Харкові 48,31 м²;
 • лазня у Харкові 58,81 м²;
 • земельна ділянка у Харкові, придбана у травні 2017 року за 50 тисяч гривень, 1000 м².

Недарма за підсумками 2017 року місцеве видання зарахувало О. Козленко до ТОП-13 найбагатших поліцейський Харкова.

Буде цікаво дослідити декларації брата і сестри Козленків за рік 2023-й. Що ми обов’язково зробимо.

P.S. Коли готувалася стаття, стало відомо, що 8 листопада Вища рада правосуддя розписала скаргу на дії судді Галини Козленко на доповідача. Тому розгляд цієї справи можна очікувати найближчими тижнями.

До того ж в останні дні до Вищої ради правосуддя надійшли ще дві скарги на суддю Г.Козленко - від інших громадян, які потерпіли від її свавілля. А станом на 6 січня 2024 року 25 (двадцять п'ять!) скарг на суддю Г.Козленко  чекають на розгляд у ВРП.

Впевнені: наявної інформації про злочини судді Г. Козленко достатньо для її звільнення.

(Далі буде).

Константин Іванченко, «Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:10
DW розповіла, як рф переслідує українські церкви в окупації
18:03
Падіння гривні: девальваційний податок на кожного українця
17:14
Якби армія жила за такими правилами, за якими зараз живе керівництво держави, ми програли б війну ще два роки тому
16:17
Юрій Бутусов: Українські дипломати та прикордонники створили канал контрабанди у Європу, його організатор - генерал Слюсарєв
15:50
Призначено старшого представника НАТО в Україні
13:36
Держспецзв’язку зобов’язала операторів мобільного зв'язку забезпечити 10 годин роботи мережі без світла
12:06
Андрій Соколов: Проблемні питання організації війська та оборони
10:01
Мародерство влади: прокурори не змогли забрати в оточення Татарова "недоарештовану" землю Медведчука у Києві, – Bihus.info (ВIДЕО)
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 17 липня
20:00
У середу вже дощитиме на заході та сході України, вдень до +41°

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]