Чорна каса фашистів. Як Симоньян, Венедиктов і Собчак отримують мільйони від влади

Російська фашистська влада намагається підкупити всіх - і часто їм це вдається. Величезні гроші з податків росіян витрачаються на фінансування пропагандистів і політиків, які навіть незважаючи на війну продовжують хвалити і захищати режим Путіна і його чиновників.
Сергій Собянін, як мер найбагатшого міста країни, теж не відстає. Влада Москви тільки за останні кілька років витратила мільярди рублів на те, щоб остаточно знищити вибори, підкупити так званих ліберальних журналістів, знищити останні політичні свободи, відволікаючи увагу парками і лавками.
Відділ розслідувань ФБК розкрив одну з найбільш вражаючих схем із розпилу міського бюджету.
Відео: Алексей Навальный
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У п'ятницю в Україні почнеться потепління, але все ще дощитиме
- 19:18
- Сергій Фурса: Чому Сі не їде і не дзвонить
- 18:45
- Соня Кошкіна: Лавра: що далі
- 18:15
- Азад Сафаров: Що мають робити в Міноборони та Офісі Президента, коли попит на новини з України падає
- 17:46
- БЕБ очікувано "завалив" роботу - ключовий для економіки правоохоронний орган "перезавантажують"
- 17:29
- ВАКС визнав винною в недостовірному декларуванні народну депутатку
- 16:40
- Всі рецептурні ліки з 1 квітня будуть продавати за електронним рецептом
- 16:07
- Через перешкоджання роботі державної комісії в Лаврі подали заяву до поліції
- 15:36
- У Чернігові депутатів міськради масово викликали в суди та військомати, аби зірвати сесію - щоб Офіс Президента міг "пиляти" гроші громади
- 15:01
- ДБР і ГПУ провалили екстрадицію Жеваго з Франції. Таке робиться умисно
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .