державні аферисти: Як топменеджер заводу «Антонов» сам із собою підписав контракт на 5,5 мільйона гривень

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Топменеджер державного підприємства «Антонов» Євгеній Бондаренко у березні цього року підписав контракт з приватною естонською фірмою Caribalt Electronic Equipment, співвласником якої на той момент був він особисто. «Антонов» закупив у естонського постачальника обладнання для літаків на майже 5,5 мільйона гривень.

 

Про це йдеться у новому розслідуванні «Слідства.Інфо» «Дволикий менеджмент».

Як ідеться у матеріалі, рік тому держпідприємство оголосило закупівлю обладнання для своїх літаків. Ішлося про так звані джерела наземного живлення, і підприємство планувало придбати їх на суму понад 9 мільйонів гривень. Це обладнання використовують під час зарядки літаків в аеропорту, що дозволяє зекономити паливо і власну енергію літака.

Переможцем торгів стала естонська фірма Caribalt Electronic Equipment, яка погодилася поставити обладнання майже за 5,5 мільйона гривень.

Український дилер іншої естонської компанії ElectroAir, який також брав участь у конкурсі, вирішив оскаржити його результати, вказуючи на зловживання з боку переможця. Зокрема, він повідомив про фальсифікацію документів, відсутність у конкурента досвіду поставок в Україні та сертифікатів походження на товар.

Відео: slidstvo info

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]