"Древнюю" русскую культуру придумали в 19 веке

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Удивительно, но даже поверхностное ознакомление с народной культурой Московии, позволяет убедиться, что до XIX века такой культуры фактически не существовало. Русского стиля, так привычного нам сегодня, даже в Пушкинские времена еще не было

Все эти матрешки, балалайки, косоворотки, самовары, гжель и прочие символы русской эстетики появились много позже и были созданы «сверху» специалистами определенных отраслей. Имена этих создателей известны. Самые популярные символы «русского мира», а точнее «русского стиля» сформировались всего лишь чуть более чем полтора столетия назад. Но сегодня все это в России считается пришедшим из глубокой древности.

Видео: hrendyabliki

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]