Это просто: начальник ГАИ попался на взятке в 100 гривен

|
Версия для печатиВерсия для печати

27 ноября, в пгт. Летичев Хмельницкой области, за якобы нарушение правил дорожного движения, был остановлен водитель самим начальником местного ГАИ, майором с фамилией Билань.Хоть, как отмечает водитель, нарушения не было, майор с вожделением смотрел на купюры...

В последствии, были вызваны: следственно-оперативная гпупа, СВБ, ответственный по УГАИ Хмельницкой области, написано заявление в прокуратуру. По факту получения взятки сотрудником ГАИ (ч.1 ст.368 Уголовного кодекса Украины) от водителя, который нарушил Правила дорожного движения прокуратура Летичевского района начала досудебное расследование.

Указанное уголовное преступление зарегистрировано прокуратурой района в Едином реестре досудебных расследований, сообщает пресс-служба прокуратуры Хмельницкой области. Видео:  roadcontrol.org.ua


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]