Главное отличие Украины 2022 от Украины 2014

|
Версия для печатиВерсия для печати

 2014-й и 2022-й - знаковые и судьбоносные годы для Украины. 8 лет назад аннексия россией Крыма и оккупация Донбасса, сегодня - полномасштабное военное вторжение армии рф. Россия за эти годы стала напоминать пародию на саму себя и там мало что изменилось в лучшую сторону.

А вот с Украиной совсем другая история. Наверняка многие видят, что Украина 2022-го очень сильно отличается от Украины 2014-го. В чем же отличие главное, что позволяет украинцам держать удары, несмотря на то, что путинский режим обрушил на Киев, Харьков и другие украинские города огромную военную мощь? 

Видео: hrendyabliki

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]