Голодомор не зламав і холодомор навряд чи допоможе Путніну зламати українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Доктор політичних наук, науковий співробітник University College of London, бувший киянин Володимир Пастухов розмірковує про новий етап війни  фашистської Росії проти України.

Залишимо осторонь ті версії розвитку сюжету, які пов'язані з надіями Путіна зламати волю українського народу до опору тортурами холодом. Голодомор не зламав і холодомор навряд чи допоможе. Але це моє суто оціночне судження, звичайно. А ось якщо весь цей апокаліпсис у ручному режимі не дасть відчутного військового результату, Путін опиниться сам у кімнаті з єдиним патроном, що залишився в револьвері, - ядерним. У нього буде вибір - вистрілити і вирушити в рай з усіма іншими або не вистрілити і вирушити в рай одному. Щось підказує мені, що він схильний до колективних подорожей. І тоді настануть ті останні 24 години, в які тільки все і вирішиться. У ці 24 години ми, нарешті, дізнаємося, як багато членів вищого військового командування Росії і найближчих соратників вождя справді бажають якнайшвидше познайомитися з визначними пам'ятками потойбічного життя. І, до речі, чому вони всі вирішили, що це буде обов'язково рай? Патріарх дав гарантії? 

Типу - "його високопреосвященство нам обіцяв на небі райське блаженство..."

Відео: Пастуховская Кухня

 

 

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]