Ідеолог "Великого будівництва/крадівництва” Юрій Голик та вміст його телефону

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Ідеолог "Великого будівництва” Юрій Голик зайшов у політику в 2015-му, коли став радником голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка. Відтоді одна з фірм, яка ймовірно повʼязна з ним, почала отримувати великі державні замовлення.

4 млрд на будівництво фірма «Стройінвест» Дениса Островського отримала не просто так. І хоча сам Голик завжди спростовував зв’язок з підрядниками, переписки в його телефоні натякають на інше.

Як одна велика компанія, пов'язана з Голиком, отримала 4 мільярди від держави - у розслідуванні.

Відео: BIHUS Info


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]