Історії неймовірних жінок. Як зберегти віру на фронті: «КАПЕЛАНКИ. Молитва у пеклі»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Три жінки капеланки з початку війни проводять служіння, надаючи духовну підтримку військовим на фронті, в госпіталях, підтримують родини військових у тилу. Попри капеланське служіння, кожна з них пережила особисту драматичну історію, яка зробила їх тими, ким вони є: жінками, дружинами, мамами, посестрами, військовослужбовицями, капеланками.

Чи може бути жінка капеланкою, чи варто бути жінці капеланкою? Усі відповіді у документальному проєкті «Капеланки. Молитва у пеклі»

У розпал війни, три жінки-капеланки на передовій і в тилу намагаються зберегти віру солдатів і свою власну, у протистоянні жорстоким бойовим діям, глибокій травмі бійців та власним страхам, водночас борючись з упередженнями релігійної і військової спільноти, які не завжди готові прийняти жінку в ролі духовного лідера.

Фільм досліджує тему віри, мужності та людяності у найважчих обставинах, показуючи, що жінка може змінити життя багатьох навіть на війні.

 «Мене часто питали, чи не лячно їхати туди, де стріляють, але у мене є зброя — Біблія і молитва». Марина Сердіченко — волонтерка, капеланка. 

«Я перша капеланка, яка поїхала на нуль, щоб помолитися за військових». Олена Легенчук — капеланка, волонтерка.

«Не всі були в захваті, що жінка на війні, але я впевнена, що у капеланства немає статі». Олена Жевець — капеланка ЗСУ.

Відео: Перший


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]