Миф про футбольный “Матч смерти” во время Второй мировой войны

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Матч смерти” - роковой футбольный матч между советскими и немецкими спортсменами во время Второй мировой войны, показавший мужество и самоотверженность советских людей, не согласившихся проиграть немцам перед угрозой смерти!

Много кто с детства слышал об этой истории и есть еще достаточное количество людей, которые до сих пор не задумываясь верят в советские мифы, в частности в то, что с “Матчем смерти” все так и было на самом деле. И в этом нет ничего удивительного, ведь на примере этого мифа можно увидеть, как четко и слаженно работала тогдашняя советская пропагандистская машина. Сначала за дело брались журналисты и писатели, а затем подключался государственный аппарат. В результате выходила такая легенда, которую принимала за чистую монету вся страна.

Давайте разберемся, что в этой истории правда, а что откровенная пропагандистская ложь? Учитывая, что расстрел некоторых футболистов действительно имел место. Но был ли он связан с так называемым “Матчем смерти”? Примечательно, что правда в этой истории не менее интересна чем сам вымысел.

Источник: hrendyabliki


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]