Михаил Чечетов как он есть, глазами народа

|
Версия для печатиВерсия для печати

Главный «распальцовщик» Партии регионов — клоун в «подтанцовке». и депутат-«регионал» Михаил Чечетов недавно посетил студии  Громадського ТВ и беседовал с журналистами.

Этот одиозный апологет ПР известен подавляющему числу украинцев как «дирижер» парламентской фракции Партии регионов. Его задача — взмахом рук в зале голосований указать однопартийцам, как нужно голосовать за тот или иной законопроет: «за» или «против». Кроме этого Чечетов известен как неутомимый балабол. который никогда почти, прямо не отвечает на вопросы и способен заговорить любую тему. Anatoliy ML.-Key создал этот ролик, который очень точно характеризует этого вздорного старика.

Запись полной программы с Чечетовым  на Громадськом ТВ эфир 5.12.13  

 «Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]