Поход за пивом в беларусском супермаркете

|
Версия для печатиВерсия для печати

Молодежь Беларуси устроила своеобразный флеш-моб, чтобы показать как утомительно бывает расплачиваться большой массой денег, притом это относится как к покупателям так и к кассирам.

Закупив несколько упаковок полуторалитровых бутылок пива, в одном из беларусских магазинов, ребята расплатились на кассе десятками пачек беларусских рублей, видимо не слишком крупного номинала. Молодой девушке кассиру пришлось несладко, в магазине не нашлось наверное машинки для пересчета купюр и ей пришлось считать вручную. Все это снимали на видео.

Отметим что одна пластиковая бутылка 1.5 литра местного пива стоит в среднем 15 000 тысяч беларусских рублей. Национальный статистический комитет Республики Беларусь оценивает  среднюю заработную плату в республике на октябрь 2014 года в 6 377 912 рублей. Курс доллара - 14 150, евро - 17 400

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]