Пожизненное обеспечение. Почему жители госдач не экономят электроэнергию?

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Как чиновники за государственный счет в Конча-Заспе живут. Государственные дачи - как военные объекты - везде «вход воспрещен»

Конча-Заспа и Пуща-Водица - заповедная территория вблизи Киева. Здесь чистый воздух и до города рукой подать. Между санаториями и частным сектором здесь издавна располагаются государственные дачи. Находятся они в подчинении Государственного управления делами, а содержатся за счет налогоплательщиков.

Заехать на госдачу могут высшие чиновники страны: президент, председатель Верховной Рады, премьер-министр, генпрокурор, некоторые министры.

На использование двух комнат могут рассчитывать заместителя генпрокурора, заместители министров. Только на одну комнату - директора департаментов, начальники управлений секретариата Кабмина.

Впрочем, раздача домов испокон веков регулировалась скорее нужными связями, чем законами. Видео: TBiUA


В тему:

 


 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]