Прыжок из стратосферы. Рекорд побит

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Вчера 14 октября 2012 года 43-летний австриец Феликс Баумгартнер (Felix Baumgartner) побил мировой рекорд по высотным прыжкам с парашютом, поднявшись в капсуле прикрепленной к гигантскому воздушному шару наполненному гелием на высоту 39.043 км.

Во время прыжка он  преодолел скорость звука, разогнавшись до 1173 км в час, время свободного падения составило 4 минуты 19 секунд. Подъем на высоту 39 километров занял два часа 16 минут. 

Предыдущий рекорд принадлежал полковнику армии США Джозефу Киттингеру, который в 1960 году прыгнул с высоты почти 31 км. Сегодня автор прежнего рекорда находится в команде готовившей австрийца к этому прыжку.

Приземлился рекордсмен, вполне успешно в  пустыне в штате Нью-Мексико  в США . Видео: CNN (источник: Youtube-канал RedBullFelix)


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]