Розкол партії Голос: мільйони на ФОПи і звинувачення в роботі на Ахметова і ОП

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Журналісти bihus.info опублікували нове розслідування, в центрі уваги — парламентська партія “Голос”, яка, на думку розслідувачів, не пройшла випробування не лише владою, а й грошима.

Претензії до дітища Святослава Вакарчука є й у Нацагентства щодо запобігання корупції. НАЗК звинувачує “Голос” в укладанні сумнівних договорів із сумнівними фірмами, за якими партія замовляла послуги на десятки мільйонів гривень.

 

Серед обвинувачень у відмиванні виділених коштів у рамках державного фінансування статутної діяльності політичних партій:

600 тис. грн на аналітичні звіти, які перед цим публікувала "ОПОРА";

329 тис грн за переклад закону, який на момент укладання договору вже був у відкритому доступі;

2 млн. грн. за усні консультації для партії;

507 тис грн на аудит репутації та опитування;

516 тис грн екс-голові державної митної служби Максиму Нефьодову за аналітичне дослідження;

2,5 млн. за півроку оренди офісу на вулиці Грушевського в Києві, в люксовому будинку власником якого є чеський олігарх Томаш Фіала.

За інформацією bihus.info, за період з 2019 по 2021 рік партія “Голос” отримала на свій розрахунковий рахунок 220,5 млн. грн. надходжень від держави на фінансування статутної діяльності та 208,5 млн. грн. у вигляді благодійних внесків від симпатиків партії.

Наведені цифри не демонструють цілісної картини фінансових оборотів “Голосу”, оскільки базуються на підставі лише партійних звітів, що знаходяться у відкритому доступі, а подавалися вони не за весь звітний період.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]