Що приховує влада в історії з викраденням екссудді Чауса?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Посольське авто, gps-трекери на орендованій машині, українські розвідники, магазин фірмового молдовського вина та мовчання Зеленського.

Slidstvo.Info розповідає як це все пов’язане з викраденням екссудді Миколи Чауса.

 

Миколу Чауса викрали на початку квітня. З того часу про його місце перебування нічого невідомо. Натомість з’являються все нові й нові деталі цієї спецоперації, а непрофесіоналізм викрадачів і кількість слідів, які вони після себе залишили, вражають.

Проте найбільш дивною у цій всій ситуації виглядає реакція української сторони на розслідування молдовських правоохоронців.

Справа у тому, що викрадення судді Чауса дуже сильно вдарило по репутації молдовської президентки Маї Санду — опозиція звинуватила у причетності до викрадення екссудді.

Щоб знизити рівень політичної напруги, молдовський парламент створив спецкомісію для розслідування цієї справи. І молдовські правоохоронці вже мають суттєві успіхи у цьому питанні.

Вони, зокрема, встановили, що до викрадення екссудді можуть бути причетні понад десяток українців, а вивезли Чауса з країни, ймовірно, на автівці Посольства України в Молдові, за кермом якої був співробітник цього ж посольства.

Також молдовські правоохоронці відтворили повний маршрут пересування одного з ймовірних викрадачів, який пов’язаний з українською розвідкою. Він пересувався по місту на орендованій машині, на яку було встановлено gps-трекер.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]