"Сорти" росіян навіщо Москва ділить громадян на "вищих" та "нижчих"

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Зараз росіянам буде дуже боляче. Росія, голосно оголошуючи себе оплотом традиційних цінностей, гуманізму, рівності та інших "духовних скрєп", насправді з вражаючим цинізмом ділить своїх громадян на "сорти". Від чого виходить так, що більшість росіян — це не такі вже й росіяни.

Права та можливості росіян, наприклад, третього сорту не рівні правам та можливостям громадян РФ четвертого сорту. А всього таких сортів я нарахував у росіян вісім, про що зараз і розповім. Однак одразу відмічу, що це відео не має на меті розпалення національної нетерпимості, дискримінації і не закликає до насильства, дотримуючись правил спільноти YouTube.

Так званий поділ людей на сорти — це умовний творчий хід, який за думкою автора демонструє систему, що склалася в РФ. Всі висновки глядач зробить сам. Отже давня і негласна традиція ділити людей на "сорти" настільки глибоко вкоренилася в російських реаліях, що Кремлю вже час вводити офіційну класифікацію своїх громадян, де перший сорт отримує максимум прав і можливостей, а восьмий знаходиться на межі дискримінації і обмеженого доступу до реалізації базових людських потреб.

Сподіваюся, ви зрозуміли, що мова йде не про багатих і бідних? Нещодавно в окупованому Луганську відкрилися перші відділення Сбербанку. Нагадаю, згідно з конституцією РФ, так звана ЛНР — це нібито російська територія. Цілком справедливо, що першим клієнтом Сбера в ЛНР мав би бути… хто? Ну житель Луганська, правда?

Але ні. Першим клієнтом Сбербанку в ЛНР виявився житель Ханти-Мансійського автономного округу, військовий, який проходить службу в Луганську. Він отримав кредит на покупку квартири в Тюмені. Смішно? Звичайно. Жителі нових територій навіть у питаннях кредитування опиняються на останньому місці.

Мало того, незважаючи на те, що ці території нібито стали частиною Росії, кордон Луганської області з РФ ніхто не скасовував — через нього неможливо вільно в'їхати або виїхати. На КПП Ізварине, наприклад, відбувається ретельна перевірка людей і транспорту, як на державному кордоні. Але як же так? Чи Луганськ — це не така вже й Росія?

Пояснення про те, що Луганщина — це прифронтовий регіон, не канають, тому що подібні КПП існують і на Північному Кавказі. Їх багато. Стаціонарні, укріплені, з бронетехнікою та озброєними людьми. Наприклад, між Чечнею та Дагестаном функціонує федеральний КПП "Герзельський міст". І навіть глава Чечні не в силах вплинути на Кремль, щоб подібні КПП були закриті.

Отже, Кавказ — це теж не така вже й Росія? Ні. Ну звичайно ж, Північний Кавказ — це Росія. Просто не першого "сорту", не другого… і навіть не третього. Як думаєте, якого? І поки ви гадаєте, я вам розповім, від чого ж це поділ на сорти залежить.

Відео: REPOSTUS


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

09:22
Журналісти BBC понад 1500 разів порушували редакційні принципи при висвітлення війни в Ізраїлі
08:15
Ціни на продукти в осінньо-зимовий період можуть зрости на 10-15%, дефіциту не буде
20:47
В Україні 9 вересня подекуди очікується короткочасний дощ та гроза, до 28° тепла
19:17
В Росії нарешті помер ще один естрадний довгожитель який підтримував Путіна
18:07
Ще в одну країну НАТО залетів та розбився "Шахед" рашистів
16:41
В НАТО пожурили РФ за безвідповідальність за "Шахеди" в повітряному просторі Румунії
15:31
Керівник ЦРУ стверджує, що РФ могла завдати ядерного удару по Україні восени 2022 року
13:35
Кількість жертв ракетного удару рашистів по Полтаві зросла до 58 людей
12:23
Вночі було збито одну авіаційну ракету Х-59 та 15 ударних дронів типу «Shahed» рашистів
11:57
Колаборант із Харкова розповів, що з російським куратором його познайомив адвокат

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]