Советское - значит краденое (как в СССР воровали западные технологии)

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Возможно для кого-то это станет откровением, но абсолютно все, что производилось промышленностью СССР более менее заметного или значимого, было украдено у других стран. Да да, именно украдено, а то чего украсть было невозможно - покупалось и выдавалось за свое. Товары, технологии, вооружение, и даже целые огромнейшие заводы были заимствованы у других стран.

Вы будете смеяться, но воровались даже детские сказки. “Волшебник Изумрудного Города”, “Буратино”, “Незнайка”, “Хоттабыч” и другие были сплагиачены у зарубежных авторов. Иногда складывается ощущение, что ничего своего в СССР попросту не было. Легендарный “советский” пломбир был завезен Микояном из Америки, а “советская” ракетно-космическая программа, которой так любят гордиться в России, строилась на трофейных немецких технологиях. 

Видео: hrendyabliki

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]