Історія колядки “Нова радість стала”

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Подкаст “Українські історичні пісні” починає різдвяний сезон. Перший епізод про одну з головних пісень різдвяного канону – колядку “Нова радість стала”.

 

Як вона з’явилась? Коли і де вперше зафіксована? Наскільки давня? Радянські покручі та інші трансформації тексту знаменитої коляди. Використані версії театру-студії “Не журись!”, ансамблів “Кітка”, “Бурдон” та польові етнографічні записи.

Подкаст веде кандидат історичних наук, археолог, музикант Павло Нечитайло. Експертка серії Ірина Клименко, докторка мистецтвознавства, професорка Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Обкладинку намалювала Богдана Давидюк.

Відео: Локальна історія

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]