Унікальні кадри боїв у Бахмуті та фронтові історії від 3 ОШБр

|
Версия для печатиВерсия для печати

 До вашої уваги фільм, в якому бійці Третьої окремої штурмової бригади діляться життєвими історіями, які їм довелося пережити, ведучи бої на Бахмутському напрямку. Штурмовики розповідають про те, чи відчувають страх на передовій, розмірковують про героїзм та новий досвід міських боїв.

Стрічка складається з 7-ми невеликих глав. Розповіді бійців у фільмі ілюструються відеокадрами міських боїв з краєвидами зруйнованого Бахмута і його околиць та моментами життєствердного армійського гумору, який допомагає штурмовикам 3 ОШБр тримати бойовий дух у критичних ситуаціях нелегкого бахмутського фронту.

У першій частині під назвою "Провідник" боєць 3 ОШБр розповідає про те, як піхоті доводиться заходити на позиції. Він пояснює, хто такий провідник, які його функції, а також, що значить бути поганим провідником.

"Ти коли в Бахмут заїжджаєш, тобі кажуть, зараз провідники будуть вас заводити на позиції. І ти думаєш, о, провідники, це певно, якісь розвідоси жорсткі... А на третій день ти вже сам провідник", – констатує штурмовик.

У другій главі "Швидкі ноги" бійці згадують про те, в яких умовах іноді доводиться доставляти БК на передову, коли несеш 50-кілограмовий ящик мін, долаючи сніг по пояс у вирвах від снарядів. 

Третя частина – спогади штурмовика 3 ОШБр про те, як йому вдалося врятувати життя побратимові.

"Він отримав п'ять кульових. Я наклав два турнікети, оклюзійні наліпки, замотав йому шию, голову, і він в даний момент в хорошому стані, він розмовляє і все добре, він відновлюється", – згадує боєць.

"Я їх загнав, я їх і доб'ю" – у четвертій главі з назвою "Легіон" розповідається про бійця, який, отримавши поранення, не лише продовжив бій, але й пішов в атаку на ворога, щоб звільнити втрачені позиції.

У п'ятому епізоді "Хвиля" йдеться про тактику штурмових дій окупантів на Бахмутському напрямку, яких кидають в атаку хвиля за хвилею, не переймаючись втратами в живій силі.

"Якщо ти зараз не візьмеш, не викинеш його і не вискочиш за ним, то ви там залишитесь з ним вдвох назавжди", – про це у шостій частині, де йде мова про критичну ситуацію під час бою, коли боєць не хотів покидати пораненого побратима, але врешті врятував життя і собі і йому.

Остання глава "Лексус" – спогади бойових медиків про втрату друга, який врятував побратима ціною власного життя.

Відео: 3-тя окрема штурмова бригада

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]