Видео, подтверждающий причастность активистов Молодых регионов к нападению на журналистов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видео, подтверждающий причастность активистов Молодых регионов к нападению на журналистку «5 канала» Ольгу Сницарчук и фотокорреспондента газеты «КоммерсантЪ» Влада Соделя. В ролике использованы фото Влада Соделя и Дмитрия Липавського, видео Руслана Дейниченко. Монтаж — Юрий Панин и Михайлина Скорик.

Напомним, что группа спортсменов-гопников с Европейской площади, устроили драку с националистами на улице Большая Житомирская в субботу во время митингов. При этом милиция бездействовала, все эти события фиксировали журналистка «Пятого канала» Ольга Сницарчук и фотокорреспондент издания «КоммерсантЪ» Владислав Содель, за это, молодчики, потерявшие от безнаказанности чуство меры, избили журналистов.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]