Як Рамзан Кадиров був приведений до влади і які злочини він скоїв за ті 20 років, що керує Чечнею.

|
Версия для печатиВерсия для печати

 "Підкорена Чечня - основа путінської влади. Звідти все почалося. Якщо визнати, що лідер підкореної Чечні виявився мерзотником, то що залишиться від самого Путіна?"

Так один із російських чиновників відповідає на запитання про недоторканність Рамзана Кадирова, який побудував усередині Росії справжній султанат, непідвладний російським законам. Ми публікуємо історичне розслідування про сповнений крові шлях, який пройшов Кадиров, щоб побудувати цей султанат. У ньому - нові факти про вбивства навколо Кадирова і про неймовірні за масштабами крадіжки, а також не менш жахливі подробиці його особистого життя, що містить гарем із неповнолітніми наложницями і жорстокі покарання.

У фільмі була допущена помилка - журналісти послалися на фотографію, яку чеченські блогери помилково представляли як знімок страти Ахмеда Ісрапілова. Журналісти "Проєкту" приносять свої вибачення глядачам.

Відео: Proekt_media


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]